Permanentní make-up » Aplikace permanentního make-upu

Vše o permanentním make-upu!

Snem asi každé z nás je ráno se probudit, podívat se do zrcadla aříci si: "Ano, vypadám skvěle". Namísto toho trávíme dlouhé minuty před zrcadlem, utrácíme za tužky, rtěnku a jinou dekorativní kosmetiku. Ne vždy je to přesně ono, a my se cítíme tak nějak nejistě. Přemýšlíme nad tím, zda se nám nerozmazává oční linka, nebo co naše rtěnka, zda vypadáme upraveně... A přitom stačí málo. Tím málem je právě permanentní make-up.

Permanentní make-up nebo chcete-li mikropigmentace je metoda dočasného líčení, při které se do horní vrstvy pokožky - epidermu, implantují přírodní barviva.

S permanentním make-upem můžete vypadat lépe a ušetřit spoustu času.

Metodou permanentního make-upu se upravují nebo zvýrazňují:

  • obočí - upravuje se šířka, délka i barva, v případě chybějícího obočí jej lze kompletně vykreslit
  • oční linky - linky zvýrazňují oči nebo upravují jejich tvar, konturou vynikne krása očí, barevné linky podtrhnou barvu očí.
  • rty - konturou lze docílit plné rty, zlepšení tvaru nebo potlačit jejich asymetrii. Barevnou výplní lze nahradit ztrácející se přirozenou retní červeň

Permanentni make up obličeje by měl být přirozený, mějte na paměti, že permanentní make-up není náhražkou klasického líčení

Není třeba se obávat bolestivé aplikace, není třeba mít obavy, že výsledek nebude perfektní, prostě že nebude dle Vašich představ. V našem kosmetickém studiu dbáme na individuální přístup ke každé z Vás, našich klientek. Navrhneme Vám dle tvaru obličeje, posazení očí v obličeji, barvy pleti atd., to nejlepší a nejvhodnější pro Vás. Vše bude záležet jen na Vaší volbě a rozhodnutí. Projdeme společně a vysvětlíme si:

  • postup úpravy obočí, očních linek nebo rtů
  • vybereme a případě poradím s výběrem vhodného odstínu linek
  • vysvětlím a projdu s Vámi předem celý postup aplikace permanetního make-upu.
  • po uplynutí asi 28 dnů si Vás pozvu a společně posoudíme, jak se nám změna povedla a případně dle Vašeho přání můžeme provést ještě drobné změny v barvě i tvaru.