Modeláž umělých nehtů

NailSpa je série produktů pro péči o nehty, v níž se prolínají tradiční znalosti z oboru aromaterapie s nejnovějšími vědeckými poznatky v péči o nehty. Spojením účinků blahodárných éterických olejů a exkluzivních rostliných výtažků docílíte úžasných výsledků v péči o nehty a nehtovou kutikulu. Nehtová designéra zhodnotí Váš typ a kvalitu nehtů a podle toho vybere řadu přípravků,které použije k ošetření a následně Vám doporučí jak a s jakými přípravky o přírodní nehty pečovat.

Informujte se u nás ohledně aktuální nabídky!

Telefon: + 420 728 385 832

 Modeláž nehtů

Potažení přírodních nehtů

Tato metoda modeláže nehtů je určena pro zákaznice, které chtějí co nejpřirozenější vzhled nehtů, ale z nějakého důvodu nejsou spokojeny s vlastními přírodními nehty ( např. třepení nehtů, lámavost, žluté zbarvení, při onychofobii – okusování nehtů...). Po aplikaci Natural nail gelů Alessandro odchází zákaznice s nehty, které vypadají jako přírodně pěstěné, ale naprosto perfektně upravené a dokonalé.
přednosti natural nail gelů Alessandro:

Natural nail gely Vaše nehty zpevní a navíc dodají nehtům speciální výživu. Pouze u Alessandra jsou gely rozděleny do tří skupin dle typu nehtů a obsahují vitamíny a speciální vyživující látky:

  • s obsahem kalcia, vitaminu A a biotinu pro tenké a měkké nehty - zlepšuje kvalitu těchto nehtů
  • s obsahem hořčíku, vitaminu C a biotinu pro lámavé a třepící se nehty
  • s obsahem vitaminu B 12 a biotinu pro všechny typy nehtů, ideální pro normální, pevné

 Modeláž nehtů