Salon Sun Beauty

Salon Sun Beauty - Mikulov

Kosmetika Pure Fiji

Již po celá staletí používají ostrované z jižního Pacifiku a Fiji čistý kokosový olej a výtažky z květin k výživě, hydrataci a zkrášlení pokožky a vlasů. Pure Fiji Vám přináší to nejlepší z těchto tradičních směsí pro přípravu přírodní koupele a k péči o tělo. Vyzkoušejte intenzivní hydratační tělové oleje, krémová kokosová pleťová mléka, vyživující ručně vyráběná krémová mýdla a peelingy z čerstvé cukrové třtiny!

 Pure Fiji

Společnost Pure Fiji Vám přináší to nejlepší z těchto starobylých tradic v kombinaci s pokročilou technologií pro dnešní přírodní péči o tělo.

Telefon na kosmetičku: 725 845 946 - Jana

Nabízíme vám kompletní řadu přírodních kosmetických produktů s obsahem unikátních rostlinných výtažků. Exotické rostliny jsou na ostrovech Fiji sbírány ručně, aby byly zachovány všechny jejich živiny a zaručena nejvyšší kvalita. Oleje z exotických ořechů, které na ostrovy doputovaly pomocí proudů, a exotická tropická flóra jsou dary oceánu. Cukrová třtina, papaya, ananas, mučenka a zelený kokos jsou sbírány a čerstvé během několika málo hodin zpracovány, aby byly zachovány obsažené účinné látky. Exotické ořechy, které jsou vysoce ceněny pro své léčivé a regenerační účinky, dokonale vyživují, hydratují a chrání pokožku.

 Pure Fiji