Salon Sun Beauty

Salon Sun Beauty - Mikulov

Biologique Recherche » Produkty » La Grande Créme

Kosmetika Biologique Recherche

 Biologique Recherche

Dopřejte své pleti péči s jedinečnou francouzskou kosmetikou Biologique Recherche.

100% přírodní, luxusní francouzská kosmetika Biologique Recherche, viditelné a trvalé výsledky, samostatná obnova pleti!!

Společnost BR byla založena před 30 lety ve Francii v Suresnes a dříve působila jako výzkumná a vývojová laboratoř se zaměřením vývoje výrobků pro profesionály nespokojené s produkty na trhu. Výroba produktů BR je v souladu s farmaceutickými standardy a její vývoj je dán na medicínské úrovni. Produkty BR jsou neparfemované, neobsahují žádná umělá barviva ani konzervanty. Jsou vyvinuty tak, aby se pleť samostatně obnovovala. Ošetření dosahují vždy stálých, viditelných, okamžitých a vyjímečných výsledků.

Kosmetika je vysoce kvalitní, čistě přírodní 100 % produkty vyráběné z vysoce koncentrovaných aktivních látek (více než 20%) nejčistších botanických, mořských a biotechnologických extraktů vytvořila taková složení a způsoby aplikací, která dokáží uspokojit očekávání i těch nejnáročnějších zákaznic.

 Biologique Recherche

Ošetření obličeje

PŘÍPRAVNÁ FÁZE

Hraje významnou úlohu v dosažení úspěšné péče o pleť. Během přípravné fáze je epidermis důkladně vyčištěna, vyrovnána a exfoliována. Biologique Recherche respektuje fyziologii pokožky a postupně odvádí nečistoty na její povrch. Čistící mléka a exfolianty obsahují aktivní látky, které zahajují vlastní ošetření a současně připravují pleť na přijetí produktů z fáze Ošetření. Čistící mléka emulgují lipidový základ, aby zajistily kompletní odstranění make-upu a speciální masážní techniky podporují jejich účinky. Exfolianty vyrovnávají rozdíly v epidermis.

FÁZE OŠETŘENÍ

Fáze ošetření začíná stabilizující maskou k udržení rovnováhy dosažené během přípravné fáze. Čistá hydratační séra jsou pak aplikována na pleť, aby vytvořily příznivé podmínky pro její revitalizaci. Velmi účinné krémy následují Quintessential séra v průběhu fáze Ošetření, aby bylo dosaženo zlepšení struktury a kvality pleti. Účinné přípravky používané během ošetření obsahují vysoké koncentrace botanických, mořských a biologických extraktů. Jejich použití v souladu s metodami BR vytváří pocit čistoty, rovnováhy a hydratace. Aktivní látky zlepšují kvalitu a odstín pleti.

FÁZE DOKONČENÍ

Séra používaná v průběhu závěrečné fáze jsou velmi speciální přípravky. Dokonalé a fascinující extrakty poskytují jak okamžité, tak dlouhodobé zlepšení a dávají pleti zářivý, přirozený jas a perfektní finiš. Mohou být aplikovány jak přes, tak pod krémy. Pomáhají posílit pleti vrozený obranný systém a podpořit přirozený hydratační faktor a přinášejí epidermis přirozené volné antiradikály. Finishing séra fixují přípravky aplikované během ošetření, slouží také jako perfektní podklad pro make-up.

 Biologique Recherche